Hajrović upisao prvijenac, ali i zaradio isključenje

Bh. reprezentativac Izet Hajrović večeras je postigao svoj prvi gol u dresu Eibara i to u okviru Kupa Španije protiv ekipe Las Palmasa.

Hajrović je postigao gol za svoj tim u desetoj minuti susreta za vodstvo Eibara od 1:0. Gostujući tim je šest minuta kasnije poravnao na 1:1, ali je već u 20. minuti Berjon doveo Eibar do novog vodstva.

Igrao se 60. minut kada je Wakaso postigao prekrasan gol za novo poravnanje rezultata.

Zatim su uslijedila dva isključenja u redovima Eibara. Hajrović je dobio crveni karton u 82. minuti, a Escalante u 87. minuti meča.

Gosti su to znali iskoristiti i u prvoj minuti sudijske nadoknade stigli do potpunog rezultatskog preokreta.

Tim Las Palmasa je tako stvorio veliku prednost uoči revanš susreta osmine finala Kupa Španije.