Prvi meč današnjeg programa četvrtine finala Kupa BiH u Srebreniku su odigrali Tuzla City i Rudar iz Prijedora.

Tuzla je bez većih problema slavila sa 5:0.

Glavni heroj domaćina bio je Mićo Kuzmanović sa tri gola, dok je dva gola zabio Eldin Mehmedović.

Ekipa Tuzle je u 1/16 finala savladala Modriču sa 5:2, dok je u osmini finala bila bolja od Širokog Brijega nakon boljeg izvođenja penala.

Mićo Kuzmanović, Foto: Tuzla City

Rudar je u prvoj rundi eliminisao Slobodu iz Novog Grada, a u osmini finala je napravio veliko iznenađenje i poslije penala izbacio banjalučki Borac.

Zrinjski bolji od Radnika

Zrinjski je u gostima pobijedio Rudar Bijeljina. Gosti iz Mostara nisu imali većih problema, i slavili su sa 1:3. Zlomislić je već u 8. minuti slomio protivnike i rezultat se nije mijenjao u prvom poluvremenu.

Kiš povećava na 0:2 u 68. minuti, a u 76. minuti za 0:3 pogađa Jakovljević. Ristić dvije minute poslije smanjuje za konačnih 1:3.