Stuttgart je sa 3:1 pobijedio ekipu Wolfsburga

Fudbaleri Stuttgarta večeras su u meču 17. kola njemačke Bundeslige na svom terenu pobijedili Wolfsburg rezultatom 3:1, a naš reprezentativac Toni Šunjić ranije je završio utakmicu zbog dva žuta kartona.

Gosti su poveli u 14. minuti preko Arnolda, ali osam minuta kasnije Didavi postiže fantastičan pogodak za 1:1.

Samo četiri minute nakon gola Didavija, Filip Kostić je matirao Benaglia preokret i vodstvo Stuttgarta od 2:1.

Konačnih 3:1 za Stuttgart postavio je Didavi na samom početku drugog poluvremena.

Bh. reprezentativac Toni Šunjić igrao je od prve minute za tim Stuttgarta, a zbog dva žuta kartona napustio je teren u 70. minuti.

Šunjić je u 56. minuti zaradio prvi žuti karton, da bi petnaestak minuta kasnije poslije oštrog starta nad Dostom, zaradio isključenje.