Selektor Crne Gore: Dobar rezultat protiv najjačeg tima BiH

Radulović zadovoljan remijem protiv BiH

Crna Gora je sinoć u Podgorici odigrala 1:1 protiv naše selekcije u meču trećeg kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija.

BiH je povela golom Menala u 63. minuti, ali je Marušić u 77. minuti zabio za 1:1 i donio bod Crnogorcima.

Selektor domaćih Miodrag Radulović bio je zadovoljan igrom svojih izabranika i rezultatom protiv Bosne i Hercegovine.

“Bili smo disciplinovani, odgovorni, borbeni u veoma jakom ritmu. Nismo se najbolje snašli u početku protiv najjačeg tima BiH. Kasnije je bilo bolje, moram da čestitam momcima koji su uz veliku podršku publike zaslužili remi”, rekao je Radulović i dodao:

“Žao mi je što Jovovićev šut u prvom poluvremenu nije završio u mreži. Nakon toga kao da je ušao strah, ali smo reagovali. Svi igrači doprinijeli da dođemo do dobrog rezultata protiv najjačeg sastava BiH.”

Selekor Crnogoraca je najavio naredni meč svoje selekcije protiv Rumunije i kratko prokomentarisao našu grupu.

“Rano je za priču u kom ćemo sastavu nastupiti. Potrošnja je velika, i fizički i psihički, o svemu moramo da vodimo računa. Grupa je ujednačena. Dokazalo se da svako svakog može da dobije”.

Oznake:

Komentari

5 Komentara
Belay@Boy
12.06.2022. 12:02

Selektor Crne Gore: Dobar rezultat protiv najjačeg tima BiH … Da, ali BiH danas igleda kao nwga dobra (Fender, npr.) gitara sa potpuno razstimanim zicama, tako da niste znali iskoristiti takvu jednu priliku sto samo govori o vama i vasem kvalitetu.

Www
12.06.2022. 13:38

Gledajuci tok igre vi ste izgubili od nase reprezentacije al na neku srecu vasu mi smo vam poklonili jedan gol. Tako po meni realno da smo vam uzeli 3 boda

Eri
12.06.2022. 14:22

Bod je za vas ko kuca, niste 2 pasa sastavili…

Smajo
12.06.2022. 15:52

Eto kao kod njih nedostajalo 9 igraca..haha..ne znam da u Crnoj Gori i igra vise fudbalera od tih 9 “preostalih”:)Izveli su najjaci sastav, mozda 1-2 igraca im nedostajala..a onaj sudija akzu”najbolji svjetski sudija”.E3 pa onda i mi u BiH imamo jos”boljeg”-Milosa Gigovica, tu su negdje ova dvojica.Sudija je bio bez veze i djelio je kartone nasima za svaku sitnicu a njima gledao kroz prste kada su bili startovi sa obje noge, startovi sa ledja, povlacenje za dres…

Anonymous
Reply to  Smajo
12.06.2022. 17:42

Šugavoj čuni i dlake smetaju! E, moj Smajo, samo se slabi na svašta žale. A dobri igraju, šute i – pobjeđuju! Pamet u glavu. Niti imamo igrače ni selektora. Sve su to sami pehlivani i atletičari. Nigdje fudbalera ni za lijeka. Gol protivniku mogu dati samo slučajno! Džeko, Pjanić i Kolašinac, ostarjeli. Krunić neće da igra za repku. Ostali – talašika. Osim Ahmedhodžića i Hadžikadunića!