Ivajlo Petev: Svaka čast Bilbiji, ali ne mislim da je bolji od Džeke, Demirovića i Prevljaka

Petev na zvaničnoj press konferenciji govorio nakon poraza od Gruzije

25.03.2022. 23:46

Ma goni se ti sto dalje od reprezentacije

BH.fanatikos
25.03.2022. 23:52

Bugarine idi kuci i ne seri vise ako imas imalo vise obraza i ako znas STA je stid na terenu ko babe su bili nikakve zelje strasti volje ideje u veznom redu krila nigdje ovo je strasno koga kazes ti pa ovo je sramota kako se igra pa protiv Finske dva gola sa igračem vise i sad sa Gruzijom poraz opet sramota gonte ovo govno iz repke sram ga bilo cuj primamo puno golova a dajemo malo kakvo zapažanje i Laze svi odigrali dobro pa tko je ovdje lud ili mijenjati ova govna ili teška nek ide u p.m.ako vec… Read more »

Diaspora

Forsira igru preko krila 90 minuta traze dzeku, nikakve igre po sredini ,, u napadu skroz lose nasi napadaci vazda u liniji sa njihovim obradbenim igracima, nikakvog kretanja. Sve u svemu 15-20 utakmica ista formacija dzaba petevu idi kuci 👍 Demirovic po mom i ne zasluzuje onliku minutazu, los u freiburgu ove sezone, za nas je odigrao 15-20 utakmica ima jeenu asistenciju. Efektivniji ahmedhodzic u napadu a lik igra nazad. Mogao je komotno pruziti menalu i prevljaku i dedicu priliku da zaigraju od 55-60 minute. Jedini ahmedhodzic na nivou i gazibegovic ono malo sto je odigrao bolje nabaciva neg ijedan!… Read more »

W41k3R
25.03.2022. 23:57

13 utakmica 2 pobjede, Kuvajt i Kazahstan. Ti si svoje kvalitete i znanje pokazao, nemoj djaba da pokusavas da se vadis ovim izlizanim forama. Samo covjek kad pogleda i preslusa intervju prije i poslije utakmice jasno bude da si ubleha i da nemas pojma, u vecini slucajeva si bezobrazan i drzak prema novinarima. To sto ti trenutno radis moze svak radit za mnogo manju platu, 30milja za glupost je mnogo.

26.03.2022. 00:11

Uraditi ćemo sve da pobjedimo Luksemburg😂 Na šta smo spali. Pricati o i nadati se pobjedi protiv Luksemburg. Petev kulturno daj ostavku i kompletan savez napolje. Vodi ih u Bugarsku. Dosta nam je svega, od (ne)zalaganja na terenu, krojejnje spiska od strane menedzera, šuplje priče o atmosferi…Naravno da ima atmosfere čim se festa i jedu ćevapi na okupljanjema. Treba metla da proradi i jedan lik poput Ćire da vam svima j**e svw po redu. A navijači savez da izbace, bojkotuju, protesti. Vako više ne može, ustvari može i gore.. ako isti znalci ostanu.

Anonymous
26.03.2022. 00:28

prevljak nije za repku, i danas je pokazao da nema kvaliteta, njemu treba 4,5 zicera da postigne gol. zasto kodro nedobije sansu?

26.03.2022. 01:40

Ma treba čovjeku jos jedno 150 utakmica,da razradi taktiku sve dovede u red.. Toliko zvijezda u i oko repke treba izabrat onih 11 najboljih..

26.03.2022. 01:53

Ili ćemo to lomiti kosti i tijelo vici Zeljkoviću, Džemiđiću i Misimoviću zajedno sa svim njihovim Savezom u sad i budućnosti ???

Anonymous
26.03.2022. 02:25

Peteva je nemoguce otjerati

Medo
26.03.2022. 03:55

Razguli,dosta te više..odma tražimo smjenu trenera!!

Akrap Boziji
26.03.2022. 07:10

Ebe čovjek čitavu naciju

Anonymous
26.03.2022. 07:13

Ja kurtona jbt ja lego na poluvremenu sad citam kako te nije sramota bilo sta rec.Klaune pokupi se i napusti repku molim te izgubit od gruzije fuj.A i igra u prvom pol vremenu je ukazivala na to sam 10 min smo kontrolisali utakmicu.NEMOGU DA VJERUJEM DA SMO IZGUBILI TUGA Bgm