Danas je na programu bilo pet utakmica 12. kola njemačke Bundeslige, a nastupe su upisali bh. reprezentativci Toni Šunjić i Ermin Bičakčić.

Bayern je u Minhenu deklasirao igrao protiv Stuttgarta i bez većih problema slavio sa 4:0.

Robben je doveo Bayern u vodstvo golom u 11. minuti, da bi Costa udvostručio prednost šest minuta kasnije.

Igrala se 37. minuta kada Lewandowski postiže treći gol za domaće, a konačnih 4:0 postavio je Muller pet minuta prije kraja prvog poluvremena.

Naš reprezentativac Toni Šunjić igrao je do 63. minute u momčadi Stuttgarta.

Ermin Bičakčić je proveo svih 90 minuta na terenu za Hoffenheim koji je odigrao 0:0 protiv Eintrachta na svom terenu.

Stuttgart trenutno zauzima 16. mjesto sa 10 bodova, dok je ekipa Hoffenheima pretposljednja sa dva boda manje.