U15 reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u prijateljskom meču u Podgorici od Crne Gore sa 1:2, javlja zvanična stranica Fudbalskog saveza BiH.

U 4. minuti bh. tim dolazi do prednosti.

Faris Dževahirić oduzima loptu crnogorskim defanzivcima na lijevoj strani kaznenog prostora, prolazi golmana Tomaša Đurovića i između dva protivnička igrača sa pet metara loptu šalje u mrežu.

Samo minutu poslije domaćin izjednačuje rezultat. Andrija Petričević odlično šalje loptu na lijevu stranu za Vuka Vlahovića koji precizno šutira za 1:1.

Crna Gora drugi gol postiže u 72. minuti, a strijelac je bio Luka Baštrica nakon šuta iz slobodnog udarca sa preko 20 metara.

Selektor Igor Janković je danas na teren izveo sljedeći sastav: Mladen Jurkaš, Ivan Kraljević (78. Admir Gojak), Petar Đukanović, Amar Ibrišimović (78. Senad Ćosić), Jusuf Terzić, Ensar Mušić (78. Nikolas Zoran), Andrej Mičić (61. Luka Vasiljević), Dušan Petrović, Faris Dževahirić (23. Sanin Mešić), Mahir Bešić (41. Vuk Ćorić), Bakir Koso (61. Anel Adžem).

Drug meč ovih selekcija na programu je 10. februara u 11:00 sati u Podgorici.