Fudbaleri Freiburga i Braunschweiga danas su u okviru 13. kola druge njemačke lige odigrali zanimljiv meč koji je završen rezultatom 2:2, a naš reprezentativac Mensur Mujdža upisao je asistenciju za drugi gol Freiburg, ali i postigao autogol.

Momčad Freiburga povela je u 15. minuti golom Giffoa, da bi sedam minuta prije kraja prvog poluvremena Petersen udvostručio prednost nakon sjajnog centaršuta Mujdže.

Ipak, gosti su autogolom našeg Mujdže smanjili naa 2:1 u 52. minuti, a Mujdža je tri minute kasnije zamijenjen.

Konačnih 2:2 postavio je Khelifi u 62. minuti meča.

Freiburg se nakon 13 odigranih kola nalazi na drugoj poziciji sa 25 bodova, dok je Braunschweig peti sa četiri boda manje.

Asistenciju Mujdže možete vidjeti na 1.45, a autogol na 2.22 u priloženom video materijalu.