VIDEO/ Edin Džeko zabio gol u 90. minuti za pobjedu Intera

Džeko golom u 90. minuti donio tri boda Interu

Edin Džeko zabio gol u 90. minuti za pobjedu Intera

Inter je večeras u susretu 23. kola Serije A uz mnogo problema savladao Veneziju na svom terenu sa 2:1, a pobjedonosni gol za domaće u 90. minuti zabio je naš Edin Džeko.

Gosti su iznenađujuće poveli u 19. minuti preko Henryja, ali Barella u 40. minuti zabija za 1:1.

Ekipa Intera se mučila sve do 90. minute, a onda je Džeko na asistenciju Dumfriesa pogodio za 2:1 i donio tri boda svojoj ekipi.

Džeko je večeras igrao svih 90 minuta i ovo mu je bio deveti ligaški gol ove sezone. Kapiten BiH je ukupno postigao 12 golova u svim takmičenjima te dodao sedam asistencija.

Inter je trenutno prvi na tabeli sa 53 osvojena boda.

S druge strane, Venezia je na 17. poziciji sa 18 bodova.