VIDEO/ Demirović u sjajnoj formi, danas je asistirao u pobjedi Freiburga

Freiburg slavio protiv Stuttgarta

Demirović u sjajnoj formi, danas je asistirao u pobjedi Freiburga

Ermedin Demirović nastavio je sa sjajnim igrama u dresu njemačkog Freiburga.

Freiburg je danas u susretu 20. kola Bundeslige savladao Stuttgart sa 2:0, a Ermedin je bio asistent kod drugog gola.

Ekipa Freiburga je povela u 37. minuti autogolom Ita, da bi Shade u 72. minuti potvrdio trijumf nakon asistencije Demirovića. Ermedin se odlično snašao i glavom uposlio Schadea, a ovom nije bilo teško da zabije gol.

Demirović je u prošlom kolu zabio gol protiv Borussije Dortmund, dok je prije nekoliko dana u Kupu Njemačke pogodio i asistirao u pobjedi nad Hoffenheimom.

Danas je igrao do 74. minute, a ove sezone je ukupno postigao dva gola i tri puta asistirao.

Freiburg je u ovom trenutku peti sa 33 boda, a Stuttgart zauzima pretposljednje mjesto sa 18 bodova.