U susretu 12. kola belgijske Jupiler lige, Leuven je na svom terenu poražen od Beverena rezultatom 0:2, a još jedan sjajan nastup u redovima gostiju pružio je naš mladi reprezentativac Deni Milošević (20).

Već u sedmoj minuti Beveren je poveo sa 0:1.

Milošević je prošao po desnoj strani, ubacio loptu, Reynaud je igrao rukom, a glavni sudija je pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Miloš Marić.

Naš mladi reprezentativac je u 24. minuti sjajno izveo slobodan udarac sa 40-ak metara, ali golman domaćih Riou izbacio je loptu u korner.

Samo minutu nakon toga, Milošević je između tri igrača uposlio Mynya, međutim Riou je ponovo izašao kao pobjednik.

Konačnih 0:2 za goste postavio je Jans u 45. minuti nakon fantastične asistencije Denija Miloševića.

Deni je u 65. minuti kreirao još jednu odličnu šansu za Beveren, no udarac Langila i ovaj put brani golman Leuvena.

Milošević je igrao do 72. minute na poziciji ofanzivnog veznog za Beveren koji trenutno zauzima sedmo mjesto sa 16 bodova.

Bh. reprezentativcu je ovo šesta utakmica ove sezone u belgijskom šampionatu te je pored današnje asistencije postigao tri gola.