VIDEO/ BH Fanaticosi objavili “razgovor” sa igračima: Nema više opijanja po kafanama
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Zasto niste postrojili Savez?
Kratko i jasno, savez nimalo odgovornosti a isti ovi fanaticosi, do duse pojedinci su placeni da idu na treninge bodrit igrace
Kakve gluposti
Farsa!
E jeste se rano sjetili, seronje usrane. Pa i to do tri dana, a poslije. ćeraj sve po starom! Jer, Pjanić je, zaboga, zvijezda, napuhanko i simulant, ko bi njemu šta zabranio! Bez njega, valjda, i njemu sličnih, repka ne bi ni postojala. Tako barem oni misle. Kukavice!
Sta kaze ovaj put je bio jedan igrac ovaj incident.
Bhf pametnije vam je napravite mrezu dousnika da vam javljaju ko i gdje izlazi iz kampa. Momentalno ga staviti na stub srama. I navijaci se prave ludi zna se ko je i gdje izlazio i kod Safeta, Mese, Zutog a evo i kod Peteva. Ako selektor nemoze zabraniti izlazak iz kampa treba da se spakuje i ide. Barbarez nije strucnjak ali bi siguran sam odstanio ove đilkoše koji reprezentativna okupljanja shvataju kao provod i kurvaluk.
Igraci su vec duze izgubili moje povjerenje. Ja vec bodrim radije za srbe i hrvate nego za vako nesto amaterski
Pa šta tražiš onda ovdje?
Lako je sa igracima,kad je selektor pravi!Sve dok o nasoj reprezentaciji odlucuju Misimovic,Vico,jao i domaci izdajnici na celu sa Duricem nema buducnosti za nasu reprezentaciju!
Ma ko ste vi fanaticosi,molim vas da ne dolazite bodrit repku,vama treba zabranit da dolazite na stadione da normaln svijet moze dolazit.
Ma ono je sramota za gledat i slusat! Crnokosuljasi!
Hahahah “Fanaticos”. Grupa neradnika koji ce ko fol ovim nasim balerinama nesto reci. Repka ne j-e-be navijace ni pet posto. Jedini razlog sto igraju ikako za reprezentaciju je radi licni interesa,
Tovje ime govori sve bas si ga izabro
Dala mi tvoja mama. Kojko swe sjecam, rekla je “Keko ces mi tacno u oko debilu” hahahahaha
Respek Seha kapa dole ali ima jos puno vecih problema od tih izlazaka. Za izlaske cemo lako a sta ce mo sa Savezom, tebaju nam ljudi iz sporta tamo, ljudi koji navijaju za svoju Repku, Ljudi sa fudbalskim iskustvom itd. Takodje trebamo dobrog domaceg trenera, takodje sa iskustvom i dobrim rezultatima a imamo makar dvojicu takvih ako ne i vise…
Haha koji debili! Pa prvo fanatičen debličiće treba presvući iz crnine i nazad u skolu poslat na prevaspitavanje! Pola ih nema ni osnovnu završenu a oni bi nesto da ih se pita! Hahaha !!!!! Sikter !!!
Svi pametni, sa sigurne distance, dok ovi momci barem nešto rade.
Jedu g…a!
Savez protjerati
Nas ne `možete kupit.
BHF 1996 …
Bruka od navijača.
Frajko postroji Pjanića …
Dno na dnu .
Bosna se voli i kad vodi i kad gubi.
Ovo je potez; za one ()staše sa zastavama HB na Poljudu i za sve iz Rep.Mrske koji slave srbjjicu.
necemo vise matere mi !!