Ferencvaroš je u utakmici 1/16 finala Kupa Mađarske deklasirao u gostima Tokol sa 7:0 i plasirao se u 1/8 finala.

Po dva gola za Ferencvaroš zabili su Uzuni, Zukkov i Zachariassen, dok je jednom pogodio Mak.

Muhamed Bešić, Adnan Kovačević i Stjepan Lončar igrali su od prve minute za Ferencvaroš, dok Eldar Ćivić nije nastupio.

Lončar je odigrao svih 90 minuta, dok su Bešić, Kovačević i dvostruki strijelac Zubkov zamijenjeni na poluvremenu, s obzirom da je Ferencvaroš nakon 45 minuta igre imao prednost od čak 6:0.

Zanimljivo da je Muhamed u ovom susretu igrao na poziciji desnog beka.

Inače, Bešiću je ovo bila šesta utakmica za Ferencvaroš od povratka u mađarski tim, a u posljednja četiri duela je bio starter.

S druge strane, Kovačević je ove sezone odigrao devet susreta u svim takmičenjima, dok je Lončar nastupio u 11 utakmica.