Bosanskohercegovački internacionalac Kerim Memija pružio je dobru partiju u današnjem meču 31. kola Prve HNL.

Varaždin za koji igra Memija podijelio je bodove sa Istrom 1961 (1:1) u važnoj utakmici za ostanak u ligi, a oba pogotka su viđena u prvom poluvremenu.

Najprije je u 18. minuti Istra povela golom Japanca Taichija Hare, a praktički iz prve prilike na utakmici “krojači” su izjednačili.

U 34. minuti Đurasek je odlično pronašao usamljenog Memiju na desnoj stranici, a ovaj je poslao oštru prizemnu loptu koju je Posavec pospremio u mrežu.

To je, ispostavit će se, bio posljednji gol na meču. U posljednje vrijeme Memija igra jako dobro u dresu Varaždina.

Ukoliko nastavi u ovom ritmu, ne bi bilo iznenađujuće da ga od ljeta gledamo u boljem klubu.