VIDEO \\ Begović bravurama spašavao odbranu Chelseaja

U okviru drugog kola grupe G, fudbaleri Porta savladali su na svom terenu Chelsea rezultatom 2:1. Naš reprezentativac Asmir Begović u 39. minuti sjajno je odbranio šut Brahimija, ali Andre je u nastavku akcije pogodio za vodstvo Porta od 1:0. Ipak, u posljednjim sekundama prvog poluvremena Willian je postigao fantastičan gol za 1:1. Samo sedam […]

14 Komentara
DrnDaj01
30.09.2015. 00:04

Zao mi je nekako begovica, trudi i baca se al njegova odbrana isto kao da ga namjerno izostavi!!
Ni je on trebo u celzi preci to je prevrel lonac jebemu i celzi….

30.09.2015. 09:23

Bega je dobar golman, ali odlican nije ni blizu. I to je dokazao u repki. Tipa Pjanic… Nazalost cekajte samo da se Courtois oporavi, bit ce Begovica svake 3-4 utakmice.
Za njega je Neuer tata, a ima ih jos po koji.
Gore nam pravite zmajeve sa ovim konstantnim prepuhavanjima. Nasi su, ali imam dva oka brate mili.

ngzmhr
30.09.2015. 06:53

Gledao sam utakmicu i ne znam čemu takvi pretenciozni i bombastični naslovi koji usput nisu ni istiniti.Bega je imo par odbrana i to po sredini gola i ništa više a upstalom to mu je i posao pa ako neće odbranit 2-3 lopte ne treba ni branit.Ovo nije prvi put da vi dižete nečiju prosječnu partiju u nebesa te bih vas zamolio za puno više objektivnosti.

bs
30.09.2015. 07:12

slazem se sa tobom . Begovic nije los golman ali koliko se dize to nije normalno.
sinoc je imao par odbrana koje bi i moj 15 godisnji sin odbranio.
nesta se baca pravi parade leti mase sa rukama da bi to izgledalo .
a drugi go je on kriv

Biscan
30.09.2015. 07:32

Jes Momci u pravu ste.
Jednostavno je pricati tu gdje sjedite, na terenu je malo teze.
Tvoj 15 godisnji sin bi to odbranio, daj boze da budemo njega gledali kako igra u vako jednom Klubu.
Nije bas tako jednostavno kako vi mislite. ako je tako jednostavno gdje vi Igrate????

On je
30.09.2015. 09:56

Dobar ali ne odličan golman. Neuer, Buffon i jos po koji su za njega za njega tate.
Gore mi svi izgredaju sa ovim vasim prepuhavanjima…

?
Reply to  On je
30.09.2015. 10:11

Hahahaha pa to je najveci kompliment ako je iza neuera i buffona

Cuj sutali mu po sredini ccc covjek branio 1 na 1 , boksovo odlicno , branio sa distance itdd

Pa sta mora jos po vama dva penala po utakmici da brani??

inac
30.09.2015. 10:35

mjenjan je u 90 min. valjda udarac u loznicu

realno
30.09.2015. 11:53

realno receno .. on je super golman i ima dobre odbrane ali nije uvijek na nivou svjetske klase zato ce tesko se etablirati kao prvi golman u chelsiu dok se vrati courtois njemu je opet klupa .. ipak je on naj bolji golman koji smo ikada imali i budi te sretni da ga imamo!!!

SPOLE
30.09.2015. 11:59

stvarno je sramota sta pisete

covjek brani u celziju jednom i takav tim uvijek spasi da ne prime jos 2-3 gola a vi nalazite neke zamjerke

cuj bolji je neuer pa naravno sine i on i buffon su svjetski prvaci sa reprezentacijama