Ekipe Trabzona i Kasimpase su odigrale nevjerovatnu utakmicu u okviru sedmog kola turske Superlige, a gosti su slavili sa 3:4.

Haris Hajradinović je odigrao svih 90 minuta za Kasimpasu, dok je Armin Hodžić zamijenjen u 89. minuti.

Ekipa naših reprezentativaca je povela preko Tirpana u osmoj minuti, ali Trabzon zabija čak tri gola za dvadesetak minuta igre i stiže do velike prednosti.

Asan je pogodio za 1:1 u 23. minuti, da bi Nwakaeme postigao golove u 31. i 38. minuti utakmice. Ipak, Erdogan u 41. minuti smanjuje na 3:2.

Gosti su mogli izjednačiti u 57. minuti, međutim Kara nije iskoristio penal, koji je izborio Hodžić.

Prava drama uslijedila je u zadnjih pet minuta susreta. Prvo je Edgar Ie zabio augotol za 3:3, a za preokret i veliku pobjedu Kasimpase pogađa Koita u 92. minuti.