FOTO Zmajevi nakon penala izgubili od Sjeverne Irske i ostali bez plasmana na EURO

08.10.2020. 23:31

Momentalno napraviti peticiju da se Sabahudin skine sa mjesta komentatora. To je nevidjen baksuz. Hocemo Marjana. Skinimo baksuza

Akrapov bioloski fater
Reply to  Marshall
08.10.2020. 23:35

Sta kaze hvala vam na paznji i dovidjenja Mrs baksuze baksuzni. Dabogda ti crko motor zena ti se dabogda prokurvsla a kcerka postala simpatizer sda. Mrs

Akrap Boziji
Reply to  Akrapov bioloski fater
08.10.2020. 23:38

Mater Di derem, sta ima protiv SDA. Mene je odvukla u swe i sad trljam da/mu a ti kradi drva i drži viscin poster u predsoblju😉😉😉😁

Reply to  Akrap Boziji
08.10.2020. 23:54

Dodji ako skupis sta kruna da ti rentam povoljno jahtu i go go djevojke u Makarskoj. Papucaru

Edinko
08.10.2020. 23:39

Koji si to fakin i kocijas.Fuj debilu jedan!Jasno mi je da si PROVOKATOR I SAMO ZATO SI OVDJE ALI CESTO PREDJES GRANICU!

Reply to  Edinko
08.10.2020. 23:56

A i ti se naguzi pederu. Imam jednog svabu trazi tako mlade i glupe. Sifra podo je dobar a para laka

Momčilo
08.10.2020. 23:42

I Dino da se mskne iz menze 😎👍👍

Anonymous

Gušteri ne zmajevi

Kad se igra bazira na jednom eventualno dva igraca dobiješ potkrižu
Dzeko je vec odavno zreo za poluvrijeme a nocas i penziju kinu. Irci su cudo hrabri i radni, pripremani i na ovaj scenario.

Ludi
08.10.2020. 23:32

E dan ga J E B O

realan

ja kad kazem da visca nema pojma,niko nije gori od mene,ja da sam bio na njegovom mjestu ja bih sam izasao posle prvog poluvremena ,sramota….

Reply to  realan
08.10.2020. 23:36

Hodzic je tu trebao stajati ako nista bar izgara. Da je igrao Djuric sad bi slavili, morali smo i mi preskakati Jel bočno nas nema

realan
08.10.2020. 23:44

koliko smo kornera imali da je bio djuric sigurno bi bilo drugacije

hajro
09.10.2020. 01:50

vala i ja kazem!! od tih silnih kornera jedann bi gol dao barem!!! covjek ima 2 metra u sebi….

Bosanac
08.10.2020. 23:33

He materinu idiote dzeko vise nije za repke dajte jednom mladjeg nekog nekad je bio u wolsburg vise ne hvala njemu ali je za reserve zar nemate nekog mladji ogledajte se na nove mlade igrace.

Senči
Reply to  Bosanac
09.10.2020. 07:43

Još Džeko ima šta za pokazati,samo da mu ima ko davati lopte i malo pomoći u napadu da njega rasterete.Višća= velika 0.

Guest

Joj visce

cccc

iskreno nikada nece biti od nas ozbiljna reprezentacija, prosjek je znaci vrh. nakon veceg dijela 2. poluvremena moliti Boga da penale izvucemo protiv sjeverne irske, pa to je sramota.

hajro
Reply to  cccc
09.10.2020. 01:51

bruka, sramota, blamaza…od SJ.IRSKE KOD KUCE PENALE OCEKIVATI umjesto napadati…neka su ispali!

Ado

Sramota sve losij i losij smo 0,000000000 za sviju viscu na tutu slati da se uci

Irska
08.10.2020. 23:34

Ubrzaju pa onda stanu dok se ljudi vrate trebo mi još učiti

hajro
Reply to  Irska
09.10.2020. 01:52

i to nas je kostalo. napad, kontra irske i sredina prazna a jos imaju sta reci sanicaninu i adhmedhodzicu

H.D.

Opet raspad sistema nakon poluvremena…a bilo je i umora, izmijene previše kasno,ne shvatam ali eto..Vidjela se razlika discipline pred početak penala. Ekipa sa boljom kondicijom ide dalje. Sretno