31. kolo mađarskog šampionata donijelo je duel trećeplasiranog Mezokovesda i drugoplasiranog MOL Fehervara. Završeno je 2:1. a gol za domaće zabio je Dino Beširović (26).

Beširobić je odigrao cijeli susret, a postigao je gol za 1:1 u 34. minuti. Kasnije je Mezokovesd u potpunosti preokrenuo kada je Meskhi pogodio za 2:1 u 93. minuti.

Dino je igrao do 83. minute, a Armin Hodžić je ušao u igru u 70. minuti.

Dino Beširović je vezni igrač, ljevak, inače bivši igrač Radnika iz Bijeljine koji je 2018. godine potpisao za Hajduk, a ove godine prešao u redove mađarskog Mezokovesda.

Od januara do danas odigrao je čak 20 utakmica u mađarskoj ligi i kupu, te zabio četiri gola.

Hodžić je sa druge strane za MOL odigrao 33 utakmice i zabio 14 golova. Zabio je istina još dva, ali su ih sudije pripisale protivničkim igračima kao autogolove.

Do kraja šampionata u Mađarskoj su još dva kola. Oba tima imaju dobru poziciju da se plasiraju u Europa Ligu.