Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice remizirali sa Zrinjskim 0:0, prenosi zvanična stranica FK Željezničar.

Prvo poluvrijeme Zrinjski je prijetio preko Filipovića koji je pokušavao sa distance, ali svi su pokušaji otišli preko gola. Najbolju priliku za Željezničar imao je Lendrić nakon dodavanja Štilića kada je pogodio stativu.

U prvom poluvremenu su zbog međusobnog koškanja crvene kartone zaradili Alispahić i Bilbija.

U drugom poluvremenu ponovo smo gledali tvrdu utakmicu. Zrinjski je imao dvije odlične šanse preko Asima Zeca, dok je za Plave priliku imao Stanić.

Utakmicu su zbog povreda propustili Ermin Zec, Bojo, Veselinović i Pavić. Tri juniora, Mujić, Pehilj i Karalić su odigrali posljednjih deset minuta susreta.

Narednu utakmicu Željezničar igra u okviru Premijer lige BiH protiv Radnika.

Susret u Bijeljini igra se u subotu od 14:30 sati.