Nevjerovatnu utakmicu u okviru 20. kola kineskog šampionata odigrali su Tianjin Teda i Guizhou Renhe koja je završena rezultatom 3:4, a naš Sejad Salihović bio je dvostruki asistent.

Santos je u 33. minuti doveo Guizhou u vodstvo 0d 0:1, da bi pet minuta kasnije Zhang udvostručio prednost nakon asistencije našeg Sejada Salihovića.

U 70. minuti Santos je postigao treći gol za Guizhou danas i činilo se da će gosti ostvariti sigurnu pobjedu.

Ipak, golovima Barcosa u 71. i Hao Goua u 71. minuti Tianjin je smanjio na 2:3, a Baros je svojim drugim golom izjednačio rezultat u 81. minuti.

Tri minute prije kraja susreta, Yang je postigao gol poslije još jedne asistencije Salihovića za veliku pobjedu Guizhou Renhea od 3:4.

Sejad Salihović odigrao je cijeli susret za Guizhou i pored dvije asistencije zaradio žuti karton, dok je Zvjezdan Misimović ušao u igru u 87. minuti.

Guizhou se trenutno nalazi na pretposljednjem mjestu sa 18 bodova i sada zaostaje samo bod sa pozicijom koja donosi opstanak u prvoj ligi.