SEJAD SALIHOVIĆ se vraća u Bundesligu
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Wowwwww
trebaš nam kao kap vode u pustinji
ne treba on nikako… njegovi centarsutevi idu u PM svaki put
Lazes, covjek je doktor sto se toga tice. Problem je sto je izgubio tempo i sve sto ide sa tim. Ne znam dal ima nade za njega ali bi ga ipak volio vidjet u BH dresu sa Medunjaninom.
Nema on pojma
Opppa
on ima 32 godine ali nam nikad potrebniji nije bio. Mesu smijeniti nece makar do kraja kvalifikacija, zato Mesa zovi covijeka da ti spasi glavu jer ti i onako ne planiras mladima da das sansu.
kakav majstor , pred penziju trazen u bundesligi , klasa!!!!
Sa hajrom i sa srećom legendo naša
Neće sa Hajrom (Izetom Hajrovićem) u Werder. Ode u HSV, tamo gdje je Barbarez bio najbolji,a Spaha dobio otkaz. Hamburg grad na sjeveru Njemačke.
hahaha jarane idi i ti sa hajrom
🙂
Hahahaha
Bravo Sejo majstore
Prvi gol ali kakav pogodaaak.
Sumnjam selam
Samo da nebude ko u svici bio je los da bog da da bude dobar da se vrati u repku
Super vjesti
Polako ba ljudi. Mora on prvo da se dokaze da zna igrat, da postane standardan u klubu, da bi stekao povjerenje selektora. Znaci zvat će ga Mesa kad napuni 34god ????
Izmislio patriotisam na terenu za pojedine šminkere!
Haha koja je to budaletina…..
Goni ga u ku®ac
Ici iz Bundeslige u kinu to rade ljudi pred kraju karijere…….
on se upisao u legende golom turskoj iz slobodnog udarca, sada lagano ici prema zalasku sunca:)
Nema od toga njega nista nazalost, on je svoje ja mislim odigrao. Taj vise nemoze izdrzati 90 Minuta. Ne zamarajte se time hehe 😀
Uvjek je bio dobar neznam sto ne dobiva Poziv u repku
Sramota
Bolje da je otisao u Hoffenheim. Sto se tice repke, uvijek je igrao srcem i davao sve od sebe. Ostario je i mislim da je izgubio nivo. Ne znam kako nije bilo mjesta za njega u St Gallenu. U svakom slucaju, da bude pozvan mora biti spreman fizicki, ostalo nije problem.