SEJAD SALIHOVIĆ se vraća u Bundesligu

25 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Asmirr92
12.09.2017. 15:16

Wowwwww

Cokoja
12.09.2017. 15:18

trebaš nam kao kap vode u pustinji

Hmm
Reply to  Cokoja
12.09.2017. 19:52

ne treba on nikako… njegovi centarsutevi idu u PM svaki put

Salih
Reply to  Hmm
12.09.2017. 21:20

Lazes, covjek je doktor sto se toga tice. Problem je sto je izgubio tempo i sve sto ide sa tim. Ne znam dal ima nade za njega ali bi ga ipak volio vidjet u BH dresu sa Medunjaninom.

Hmm
Reply to  Salih
12.09.2017. 23:12

Nema on pojma

Anonymous
12.09.2017. 15:58

Opppa

xyz
12.09.2017. 16:04

on ima 32 godine ali nam nikad potrebniji nije bio. Mesu smijeniti nece makar do kraja kvalifikacija, zato Mesa zovi covijeka da ti spasi glavu jer ti i onako ne planiras mladima da das sansu.

Anonymous
12.09.2017. 16:04

kakav majstor , pred penziju trazen u bundesligi , klasa!!!!

Anonymous
12.09.2017. 16:11

Sa hajrom i sa srećom legendo naša

Enver Hoxa...
Reply to  Anonymous
12.09.2017. 16:44

Neće sa Hajrom (Izetom Hajrovićem) u Werder. Ode u HSV, tamo gdje je Barbarez bio najbolji,a Spaha dobio otkaz. Hamburg grad na sjeveru Njemačke.

ja sam onaj prvi
Reply to  Enver Hoxa...
12.09.2017. 16:53

hahaha jarane idi i ti sa hajrom
🙂

BosnianUltras
Reply to  ja sam onaj prvi
12.09.2017. 17:23

Hahahaha

HasanSalihovAmidzic
12.09.2017. 16:15

Bravo Sejo majstore

Salih
Reply to  HasanSalihovAmidzic
13.09.2017. 12:23

Prvi gol ali kakav pogodaaak.

Akrap Boziji
12.09.2017. 16:34

Sumnjam selam

denis
12.09.2017. 17:09

Samo da nebude ko u svici bio je los da bog da da bude dobar da se vrati u repku

Eric
12.09.2017. 17:10

Super vjesti

Artanija
12.09.2017. 17:45

Polako ba ljudi. Mora on prvo da se dokaze da zna igrat, da postane standardan u klubu, da bi stekao povjerenje selektora. Znaci zvat će ga Mesa kad napuni 34god ????

Prometej
12.09.2017. 18:01

Izmislio patriotisam na terenu za pojedine šminkere!

James bond
12.09.2017. 18:10

Haha koja je to budaletina…..
Goni ga u ku®ac

James bond
Reply to  James bond
12.09.2017. 21:50

Ici iz Bundeslige u kinu to rade ljudi pred kraju karijere…….

Anonymous
12.09.2017. 18:25

on se upisao u legende golom turskoj iz slobodnog udarca, sada lagano ici prema zalasku sunca:)

H.D.
12.09.2017. 20:29

Nema od toga njega nista nazalost, on je svoje ja mislim odigrao. Taj vise nemoze izdrzati 90 Minuta. Ne zamarajte se time hehe 😀

Anonymous
12.09.2017. 20:45

Uvjek je bio dobar neznam sto ne dobiva Poziv u repku
Sramota

Salih
12.09.2017. 21:22

Bolje da je otisao u Hoffenheim. Sto se tice repke, uvijek je igrao srcem i davao sve od sebe. Ostario je i mislim da je izgubio nivo. Ne znam kako nije bilo mjesta za njega u St Gallenu. U svakom slucaju, da bude pozvan mora biti spreman fizicki, ostalo nije problem.

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM