Milošević proveo svih 90 minuta na terenu i ubilježio dvije asistencije

Konyaspor je u meču drugog kola turske Superlige ubjedljivo savladao na svom terenu Genclerbirligi sa 3:0.

Prvi gol je viđen u 24. minuti utakmice.

Bh. reprezentativac Deni Milošević, koji je večeras igrao na poziciji napadača, asistirao je Arazu za vodstvo Konye od 1:0.

Dvije minute prije kraja prvog poluvremena, Skubič je udvostručio prednost za domaću momčad.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u 52. minuti, kada je sjajni Milošević fenomenalno asistirao Arazu za konačnih 3:0 u korist Konye.

Milošević je odigrao svih 90 minuta za Konyu, dok mladog bh. reprezentativca Amira Hadžiahmetovića nije bilo u konkurenciji za ovaj duel.

Konyi je ovo bila prva pobjeda u sezoni, a u narednom susretu gostovat će Istanbulu.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.