Dinamo nakon preokreta slavio s 2:1

Dinamo Zagreb je u prvom susretu trećeg pretkola Europa lige na Maksimiru dočekao Odd iz Norveške i savladao ga nakon preokreta s 2:1.

Gosti dolaze do vodstva u 20. preko Mladenovića, a izjednačenje Dinamu u 31. donosi bh. reprezentativni napadač Armin Hodžić (22).

Domaća momčad dolazi do preokreta deset minuta kasnije, kada za 2:1 pogađa Fernandes.

Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, pa će Dinamo na uzvrat u Norvešku s vrlo neugodnim rezultatom.

Hodžić je odigrao cijeli meč u ekipi Dinama, dok je njegov reprezentativni kolega Amer Gojak (20) priliku dobio u 68. minuti.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.