Empoli poražen na gostovanju kod Cagliarija

Momčadi Cagliarija i Empolija u okviru 36. kola Serie A odigrale su odličan meč, na kojem je viđeno pet pogodaka.

Bilo je 3:2 za domaći tim, koji je na poluvrijeme zahvaljujući Sauu (7’) i Fariasu (17’, 45’) otišao s velika tri gola prednosti.

Iako se činilo kako je sve riješeno, gosti su se u nastavku vratili u igru i osigurali zanimljivu završnicu.

Prvo je Pucciarelli u 54. minuti promašio jedanesterac, a do zasluženog pogotka gosti stižu u 79. minuti preko rezerviste Zajca.

Zajcu je asistirao bh. reprezentativac Rade Krunić (23), koji je ušao u igru u 51. minuti.

Igrala se 85. minuta kada je Zajca pronašao Maccaronea, koji smanjuje prednost domaćina na samo jedan gol.

Ipak, rezultat su se do kraja nije mijenjao i Cagliari je slavio pobjedu.

Empoli je ovim porazom sebi znatno zakomplikovao život, jer dva kola prije kraja ima samo bod više od ugroženog Crotonea.