Lazio sa 4:2 savladao Genou

U meču osmine finala Kupa Italije, Lazio je u Rimu savladao Genou sa 4:2 i plasirao se u četvrtfinale.

Lazio je nakon pola sata igre vodio sa 2:0 golovima Đorđevića i Hoedta, ali su gosti pred sami kraj prvog poluvremena preko Pinille i Pandeva uspjeli izjednačiti na 2:2.

Ipak, u nastavku utakmice, Lazio je stigao do trijumfa i plasmana među osam najboljih ekipa.

Milinković – Savić je u 70. minuti postigao treći gol za Lazio, da bi Immobisle u 75. minuti postavio konačnih 4:2.

Svih 90 minuta u timu Laziju proveo je naš reprezentativac Senad Lulić, koji je danas proslavio svoj 31. rođendan.