Sjajan nastup napadača juniorskog tima Sarajeva

U zaostalom susretu 18. kola juniorske Premijer lige BiH, FK Sarajevo je prije dva dana (6. april) ubjedljivo savladalo vršnjake iz Širokog Brijega sa 4:0, a meč je obilježio napadač domaćih Hamza Čataković (19)

Čatakoviću je bilo potrebno samo dvadesetak minuta da postigne sva četiri gola za svoj tim i riješi pitanje pobjednika.

Zanimljivo da je Čataković debitovao za prvi tim FK Sarajevo u duelu sa Slavijom (utakmica odigrana 20. marta), kada je ušao u igru u 81. minuti i nakon šest minuta provedenih na terenu postigao pogodak.

Hamza je za juniorsku selekciju BiH odigrao dva prijateljska susreta, međutim selektor Toni Karačić ga nije zvao za mečeve kvalifikacija za Elitnu rundu.

U nastavku pogledajte sva četiri gola talentovanog Čatakovića, koji je rođen u Cazinu.