Jučerašnji dan bio je jedan od bogatijih u posljednjem periodu kada je u pitanju efikasnost naših reprezentativaca.

Golove za svoje timove su postigla četiri reprezentativca, među kojima se Ibišević dva puta upisao u listu strijelaca.

Haris Medunjanin je postigao prekrasan gol u Kupu Izraela. Bio je ovo njegov prvi gol za Maccabi nakon povratka u ovaj tim.

Poslije postignutog gola upisao je i asistenciju.

Odlična sinoćnja partija Haris Medunjanina u kojoj je postigao prekrasan gol i upisao asistenciju

Posted by BiH Reprezentacija on 10. Februar 2016

Vedad Ibišević bio je dvostruki strijelac u pobjedi Herthe nad Heidenheimom rezultatom 2:3. Ovom pobjedom Hertha se plasirala u polufinale DFB Kupa.

GOOOOOOOOOLL!!!!Vedad Ibisevic za samo osam minuta postiže dva gola za Herthu!

Armin Hodžić se vratio u prvi tim Dinama nakon povrede i već nakon deset minuta igre postigao gol. Hodžić je rutinski završio akciju u 11. minuti meča protiv Zadra za vodstvo Dinama od 0:1.

Bio je to jedini gol na utakmici čime je Hodžić odveo Dinamo do polufinala Kupa Hrvatske.

Turski mediji danas pišu o Bajićevoj majstoriji u sinoćnjem meču protiv Besiktasa. Konyaspor je priredio iznenađenje i trijumfovao protiv Besiktasa, a Bajić je postigao prelijep gol iz slobodnog udarca.