Lulić za sedam minuta dobio dva žuta kartona

U pretposljednjem susretu 37. kola talijanske Serie A, Lazio je na Olimpicu poražen od Intera s 1:3.

Domaći tim je ipak prvi došao do prednosti i to u 18. minuti pogotkom Keite s bijele tačke.

U nastavku je uslijedio preokret gostiju, koji su na poluvrijeme otišli s prednošću zahvaljujući Andreolliju (31’) i Heodtu (37’).

Keita zbog drugog žutog kartona u 66. minuti ostavlja svoj tim s igračem manje, a kazna za to dolazi sedam minuta kasnije, kada prednost Intera povećava Eder.

Lazio je meč završio s devet igrača, jer je također zbog drugog žutog kartona u 78. minuti isključen bh. reprezentativac Senad Lulić (31).

Lulić je za svega sedam minuta zaradio dva žuta kartona, pa će tako propustiti susret posljednjeg kola, u kojem Lazio gostuje Crotoneu.

Lazio je poslije ovog poraza četvrtoplasirani s 70 bodova, dok je Inter sedmi s 59.