Bez pobjednika u duelu Excelsiora i NEC-a

U meču 17. kola holandskog šampionata, Excelsior i NEC su odigrali 2:2, a novi gol za ekipu NEC-a postigao je bh. internacionalac Dario Dumić.

Elbers je u 11. minuti doveo Excelsior u vodstvo, da bi Grot izjednačio u 41. minuti meča.

Novu prednost Excelsioru donio je Karami u 49. minuti, ali bod gostima obezbijedio je naš Dario Dumić.

Dumić se nakon kornera u 78. minuti najbolje snašao pred golom Excelsiora i sjajno pogodio za konačnih 2:2

Dario Dumić je odigrao cijelu utakmicu za NEC i ovo mu je bio  četvrti gol u sezoni uz dvije asistencije.

Podsjetimo, Dumić igra na poziciji štopera i ove sezone je ponajbolji igrač NEC-a