MICHAEL SKIBBE: Suđenje je bilo dobro, BiH briljantna

Skibbe priznao da je BiH bila bolja i da je nadigrala njegov tim Večeras reprezentacija Grčke nije bila na nivou na kojem je želimo gledati, rekao je Michael Skibbe, selektor fudbalske reprezentacije Grčke na oficijelnoj press konferenciji nakon remija s Bosnom i Hercegovinom koji je izborila u posljednjem minutu meča, javlja Anadolu Agency (AA). Priznao […]

7 Komentara
Jeste, MOJE ime
14.11.2016. 01:56

Da Bog da ti kopiletu vako sudili!
DA BOG DA PREKLETOJ GRCKOJ-KOJOJ OD SRCA ZELIM JEDAN STRASAN ZEMLJOTRES I PREKO 3 MILIONA ZRTAVA-vazda vaki sudija sudio kaos to je nama radio veceras.DVA PNALA NIJE SVIRO..gledam maloprije sta su sudije svirale, kakve penale Portugalu..pa ovo je sve postalo samo SRANJE…Prvo Belgija pa Grcka..sjebu nas sudije i onda nas dusmani dokusure..DOKLE KURVO EVROPO-krscansko kopile..dokle???

Salih
Reply to  Jeste, MOJE ime
14.11.2016. 03:23

Glup si.

Bosnjo420
14.11.2016. 02:41

Pa gdje ces dijeliti njegovi misljenje kad nisu tvoji igraci dobili 8 zuti kartona!!mada ste vi vise prekrsaja i faula pravili,ccccc debilu jedan dabogda izgubili 5-0 u zenici…ali eto budite sretni sto ste izvukli bod kod kuce akbd necete nijedan izvuci u zenici..jos koju samaru uz to trebate dobit

STALJIN
14.11.2016. 07:57

pa dobro sudjenje jest u nekim momentima bilo protiv nase volje ali sve su to dueli gdje se moze svirati a i ne mora… niko nebi bio sretniji od mene da smo pobjedili, a 20 minuta sam samo sutio i nisam mogao vjetovati kad smo primili gol. Mislim da smo trebali ih dotuci mnogo ranije ali nismo uspjeli tj. u napadu nismo bili odlucniji malte ne da smo htjeli uci s loptom u gol… sve u svemu prije utakmica i meni je bod bio kao kuca ovako cu zaliti par dana dok ne zaboravim……

igra odlicna, iznenadjen sam …..

Bosanac
14.11.2016. 08:46

I ja bi tako govorio, da sudija svira za moju ekipu, j.e.b.o. ti on mater a ti njemu!

Realan
14.11.2016. 09:24

Istina je bili smo bolji,ali je i istina da sudija nije kriv za promašaje Pjanića i Ibiševića, u trenucima kada smo vodili i kada smo ih trebali dotući…..