Mustedanagić je u dvomeču protiv podgoričke Mladosti postigao tri gola

U revanš meču 1/16 finala juniorske Lige šampiona, praška Sparta je deklasirala Mladost u Podgorici rezultatom 5:0 i sa ukupnih 9:0(u prvom susretu Sparta slavila sa 4:0) izborila nastup u osmini finala.

Nakon što je u prvoj utakmici postigao dva gola, juniorski bh. reprezentativac Zinedin Mustedanagić i danas je pružio veoma dobru partiju.

Mustedanagić je asistirao za vodeći gol Sparte u desetoj minuti te postigao treći pogodak za svoju momčad u 41. minuti.

Zinedin je odigrao kompletan meč za ekipu iz Praga i još jednom pokazao da se nalazi u odličnoj formi.

Također, danas su na programu bile i utakmice grupne faze juniorske Lige šampiona, a nastupe su ubilježila još dva juniorska bh. reprezentativca.

Benjamin Hadžić je igrao do 66. minute za minhenski Bayern, koji je izgubio na svom terenu od PSV-a sa 0:2, dok je Mirza Mustafić ušao u igru u 88. minuti u timu Borussije M'gladbach na gostovanju kod Celtica (1:1).