VIDEO GOLČINA ĐURIĆA za pobjedu Cesene

Cesena golom Đurića stigla do prve pobjede u sezoni U susretu trećeg kola druge italijanske lige, Cesena je pobijedila Carpi rezultatom 1:0, a junak meča bio je bh. reprezentativac Milan Đurić. Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi se trenutak odluke dogodio u 84. minuti. Milan Đurić je fantastično pogodio i donio prvu pobjedu […]

09.09.2016. 23:10

Kakva steta da ovakav igrac igra u drugoj ligi…

Marshall
Reply to  Lopina
09.09.2016. 23:53

Njegove igre neostaju nezapazene. Nadam se u slijedecem prelaznom roku ide u bolji klub jer to definitivno zasluzuje.. Frajer pruza tako dobre partije da mu mnogi napadaci serije A mogu pozaviditi na samopouzdanju i fizickoj spremi.. E da nezaboravim ljubi ga tetka Artanija 🙂

10.09.2016. 12:38

Bilo na reprezentaciji.ba clanak da je preso u palermo i sad odjednom dara.

10.09.2016. 13:02

Dzura ce biti king Zmajeva zapamtite samo jos malo da pormira figuru tijela i malo drskosti prema protivniku sto mu fali ko Ibragi ima da bude Zlatan broj 2 zapamtite al doce i to s vremenom trebako svi bit ponosni sto smo dobili vakog igraca klasu dobar sut ima glava nemasa loptu visina moze rucat s precke bez ruku borbenost na nivou samo tej dvije tackice male da popravi ima da bude king Balkana sretno Zmaju BosanskoHercegovacki