VIDEO ODLIČAN POČETAK SEZONE Džeko pogodio i izborio penal

Džeko je odigrao svih 90 minuta za Romu te postigao pogodak u 82. minuti Fudbaleri Rome večeras su na svom terenu u okviru prvog kola italijanske Serije A pobijedili Udinese rezultatom 4:0, a Edin Džeko je postigao jedan gol i izborio penal za Romu. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, da bi Džeko u 65. […]

11 Komentara
Montreal
20.08.2016. 20:07

pa Dzeko mora da izvodi penale ako hoce da bude golgeter danas je mogao imati vec tri gola!

Amomiman
20.08.2016. 20:38

i proslu sezonu je poceo dobro,golom i pobjedom protiv juventusa..

FOLERU
20.08.2016. 21:11

Ovdje penala nigdje nema. Nije ga ni dotakao lik. Dzeko foler.

Anonymous
Reply to  FOLERU
20.08.2016. 22:08

E jesi pametan ko konj. Pogledaj bolje al uz cvikere.

Marshall
21.08.2016. 19:16

Foleru k nozi. Miran

Dali
20.08.2016. 21:48

Dzeko je odigrao pravo dobro bravo majstore.

Sejo

Volio bi i Dzeko da izvodi penale, al ne odlucuje on….Dzeko je danas odigro dobro,odlicno..

ngzmhr
20.08.2016. 22:39

Džeko je danas prelomio utakmicu.Do penala Udinese je jako dobro stajo ništa im nisu mogli čak su u kontrama bili opasniji od Rome ali taj penal ih je pokosio.Ne bih smio tvrdit da nije penal ali je dosta diskutabilan a što se Džeke tiče rekoh odlučio je utakmicu ali je to bilo daleko od najboljeg Džekinog izdanja.Gromoglasno i pompezno najavljivana forma i golijada mogla bi zapast u čorsokak.Ruku na srce ovo danas je bilo blijedo držimo palčeve za ubuduče.