Posljednja utakmica 4. kola BH Telecom Premijer lige

Četvrto kolo BH Telecom Premijer lige okončano je remijem između Širokog Brijega i Zrinjskog a rezultat na kraju utakmice bio je 1:1.

Aktuelni prvak Zrinjski do vodstva na Pecari stigao je u 31. minuti susreta kada je Ivan Peko majstorski završio akciju.

Široki Brijeg je u 67. minuti preko Barabana stigao do izjednačenja. Ovo je Barabanu ujedno bio drugi pogodak u BH Telecom Premijer ligi Bosne i Hercegovine ove sezone.

Tuzlanska Sloboda je zahvaljujući ovom remiju ostala lider BH Telecom Premijer lige. Zrinjski je sa sedam bodova trećeplasirani dok je Široki Brijeg sa tek tri osvojena boda na desetom mjestu.