Begović je branio posljednjih desetak minuta za Chelsea, dok Izet Hajrović nije nastupio za Werder

Fudbaleri Chelseaja danas su u prijateljskom meču savladali njemački Werder rezultatom 4:2.

Chelsea je poveo golom Hazarda u sedmoj minuti, da bi Oscar dvije minute kasnije udvostručio prednost.

Pizarro je u 32. minuti iz penala smanjio na 1:2, a Costa u 45. minuti postiže treći gol za Chelsea.

U nastavku utakmice, Thy je u 65. minuti postigao pogodak za Werder, a konačnih 2:4 za tim iz Londona postavio je Pedro u 91. minuti.

Bh. reprezentativni golman Asmir Begović branio je od 82. minute za Chelsea.

S druge strane, u momčadi Werdera, Izet Hajrović nije dobio priliku za igru.