VIDEO \\ Baraž za SP: Ubjedljiv poraz BiH od Švedske

Švedska je pobijedila BiH sa osam golova razlike i stigla na korak do Svjetskog prvenstva U prvom susretu baraža za odlazak na Svjetsko prvenstvo, rukometna selekcija Švedske savladala je u Vaxjou Bosnu i Hercegovinu rezultatom 27:19. Prvo poluvrijeme Šveđani su dobili sa 12:9, da bi u nastavku zaigrali puno bolje i došli do ubjedljive pobjede. Najefikasniji […]

12.06.2016. 15:37

Samo zna ovaj Markovic, nema govora… Konj drzi Terzu i Malinovica 40 min.na klupi. Vranjes koji je uz Terzica najbolji odbrambeni igrac igra napad, a Buric koji je klasicni pivot igra u odbrani zaradi lagana iskljucenja. Krila i postava napada, svaki komentar suvisan.

Eldar_15
Reply to  Rivaldo
12.06.2016. 17:36

Marković odlazi nakon baraža, pa prijavi se za selektora.

Rivaldo
Reply to  Eldar_15
12.06.2016. 18:14

Ti si neki strucnjak kao i Markovic. Sta je to uradio dobro na danasnjoj utakmici?

EDINKO
12.06.2016. 21:28

Svaka ti je mjestu..a Svedi NISU bolji za 8 razlike. sve su to Skandinavci -trkaci KONJI…njihova taktika je ista-sprintaj u kontre..njihova igra u rukometu je ko Grka u fudbalu..sta ces..nikad nijedan lijep potez da vidis kad oni igraju..ali uz OZBILJAN pristup ovo se MOZE STICI aBd!