Hareide razočaran nakon poraza od BiH

Selektor fudbalske reprezentacije Danske Age Hareide (62) bio je razočaran nakon utakmice protiv BiH u kojoj je njegov tim ispustio prednost od dva gola razlike.

Meč između BiH i Danske je završen rezultatom 2:2, a BiH je ostvarila plasman u finale Kirin Kupa nakon boljeg izvođenja penala.

Treba pomenuti i to da je naš tim od 70. minute igrao sa igračem manje, a isključenje je zaradio Ognjen Vranješ pri rezultatu 2:1 za Dansku.

“U prvom poluvremenu smo igrali dobro, vodili smo 2:0 i kontrolirali igru. Ipak, kada smo imali igrača više u drugom dijelu nismo mogli zadržati loptu i to govori kako je ovo čudna igra. Bili smo stvarno umorni i strašno loši u nastavku, a vjerujem da isto misle i moji igrači”, kazao je norveški stručnjak Age Hareide nakon utakmice.

Pred reprezentacijom Danske je borba za treće mjesto na Kirin Kupu protiv Bugarske.

Utakmica za treće mjesto će se odigrati u utorak sa početkom od 09,00 sati po našem vremenu.

Nakon tog meča slijedi finale Kirin Kupa između Japana i BiH.