Mladi bh. reprezentativac je za samo četiri minute postigao dva fantastična gola

U meču 10. kola norveškog šampionata, Haugesund je na svom terenu pobijedio Odd sa 3:1, a sjajnu utakmicu je odigrao mladi bh. reprezentativac Haris Hajradinović.

Domaći su poveli golom Agdesteina u devetoj minuti, ali u 21. minuti Odd je izjednačio preko Bergea.

A onda je na scenu stupio mladi bh. reprezentativac Haris Hajradinović sa dva fenomenalna pogotka.

Haris je u 27. minuti pogodio fantastično za 2:1, a četiri minute kasnije spektakularnim pogotkom postavio konačnih 3:1.

Hajradinović, koji se u Haugesundu nalazi na posudbi iz belgijskog Genta, proveo je svih 90 minuta na terenu i ovo su mu bili prvi golovi u sezoni.

Pored dva gola, Hajradinović ima četiri asistencije i trenutno je prvi asistent lige.

Momčad Haugesunda se nalazi na četvrtom mjestu sa 17 bodova, dok je Odd treći sa tri boda više.