Asistencija Harisa Hajradinovića

Najzanimljiviju utakmicu šestog kola norveške Tippeligaen lige odigrali su Bodo Glimt i Haugesund gdje je publika mogla vidjeti čak sedam golova.

Gosti su vodili sa 0:1, te 1:2, da bi zatim domaći tim preokrenuo rezultat u svoju korist 3:2.

Bodo Glimt je u 64. minuti imao priliku da udvostruči svoju prednost, ali je golman Haugesunda odbranio penal.

Haugesund u nastavku preko Kissa sa bijele tačke poravnava na 3:3, a zatim u posljednjim minutama meča stiže do preokreta.

Naš mladi reprezentativac Haris Hajradinović pružio je dobru partiju i upisao asistenciju kod pobjedonosnog gola svoje ekipe.

Stolas je iskoristio asistenciju Hajradinovića u 90. minuti utakmice i postigao prelijep gol za konačnih 3:4.

Mladom bh. reprezentativcu je ovo treća asistencija u petom meču u tekućoj sezoni.

Haugesund se trenutno nalazi na petom mjestu sa 10 osvojenih bodova.