Torino je dva puta vodio protiv Rome, ali je na kraju ostao bez bodova

Večeras je u Rimu u okviru 34. kola italijanske Serije A odigrana fantastična utakmica u kojoj je Roma nakon velikog preokreta savladala Torino sa 3:2.

Trener Rome Luciano Spalletti je protiv Torina izveo postavu bez bh. reprezentativaca, Edina Džeke, Miralema Pjanića i Ervina Zukanović, a gosti su u 35. minuti poveli golom Belottija sa bijele tačke.

Edin Džeko je ušao u igru u 59. minuti, da bi sedam minuta kasnije Manolas izjednačio rezultat na 1:1.

Ipak, gosti su u 80. minuti ponovo došli do vodstva, kada je Martinez savladao Szczesnya za 1:2, a u istoj minuti je Miralem Pjanić ušao na teren.

Spalletti je u 86. minuti u igru uveo i legendu Rome Francesca Tottija, što je bio i ključni trenutak utakmice.

Totti je u 87. minuti izjednačio na 2:2 nakon što je Miralem Pjanić izveo slobodan udarac, a dvije minute kasnije je iz jedanaesterca postigao gol za veliku pobjedu Rome od 3:2.

Ervin Zukanović nije nastupio u momčadi Rome, koja je trenutno trećeplasirana sa 68 osvojenih bodova.