Widzew Lodz je kao gost u okviru 3. kola poljskog prvenstva savladao Cracoviu sa 3:1, a nastup su ubilježila dva igrača iz BiH.

Cracovia je povela u četvrtoj minuti pogotkom Kallmana. Na 1:1 poravnao je Lukowski u 21. minuti nakon asistencije Rondića, a preokret donosi Alvarez u 84. minuti.

Konačnih 1:3 postavlja bh. napadač Imad Rondić koji je igrao od prve minute. Za svoj nastup dobio je SofaScore ocjenu 8.2.

Za domaće je debi ubilježio Ajdin Hasić ulaskom u 91. minuti meča. Podsjetimo, Hasić je prije nekoliko dana potpisao za Cracoviu.

Na klupi Widzewa ostao je Said Hamulić koji je također u ovom prijelaznom roku stigao u Poljsku.

Za Rondića je ovo bio prvi gol ove sezone, a igrao je na sva tri meča svog tima.

U prošloj sezoni je postigao sedam golova.