Sheffield United našeg Anela Ahmedhodžića (25) i Fulham odigrali su 3:3 u duelu 30. kola engleskog Premiershipa.

Anel je odigrao cijeli meč za Sheffield te nosio kapitensku traku.

Bio je ovo 24. nastup Ahmedhodžića ove sezone u Engleskoj. Naš stoper je postigao jedan gol.

Prvo poluvrijeme današnje utakmice okončano je bez golova, da bi Diaz u 58. minuti doveo Sheffield u prednost.

Četiri minute kasnije Palhinha zabija za 1:1, a onda McBurnie u 68. i Diaz u 69. minuti pogađaju mrežu golmana gostiju i Sheffield je imao dva gola prednosti.

McBunie je u 81. minuti postigao još jedan gol, ali je sudija nakon intervencije iz VAR sobe dosudio ofsajd.

Igrala se 85. minuta kada je Reid smanjio na 3:2, a bod Fulhamu donosi Muniz u 93. minuti utakmice.

Sheffield je nakon ovog remija posljednji sa 15 bodova, dok je Fulham na 12. poziciji sa 39 bodova.

Anel i saigrači u narednom kolu gostuju Liverpooolu, a Fulham će igrati protiv Nottinghama.