Haris Hajradinović (29) igrao je do 88. minute i nosio kapitensku traku u porazu Kasimpase od Istanbul Basaksehira rezultatom 0:3.

Bio je to zaostali duel 16. kola turske Superlige, a gosti su poveli u 24. minuti golom Gurlera.

Keny je u 54. minuti zabio novi gol za Istanbul Basaksehir, da bi konačnih 0:3 postavio Opoku u 68. minuti.

Hajradinoviću je ovo bio 21. susret ove sezone u svim takmičenjima za Kasimpasu. Svaki put je nosio kapitensku traku, a na većini mečeva, kao i večeras, je igrao na poziciji ofanzivnog veznog.

Bh. reprezentativac je od Sofascore dobio je ocjenu 7.0. To je bila najbolja ocjena u timu Kasimpase.

Imao je 55 dodira s loptom, tri ključna pasa, tri tačne duge lopte te dva osvojena boda.

Haris je ove sezone postigao gol i osam puta asistirao. U ovom trenutku je najbolji asistent turske Superlige.

Njegova ekipa je nakon 19 odigranih kola na devetom mjestu sa 26 bodova.

Fudbaleri Istanbul Basaksehira su na 11. poziciji sa 23 boda.

U narednom kolu momčad Kasimpase igra protiv Ankare, dok će Istanbul Basaksehir dočekati Alanyaspor.