Trijumf Dinama, Hodžić ponovo igrač odluke

U okviru 22. kola hrvatskog fudbalskog šampionata, Dinamo je nakon preokreta savladao u gostima Zagreb sa 2:1, a pobjedonosni gol postigao je naš reprezentativac Armin Hodžić, koji je prije nekoliko dana pogodio za plasman svoje momčadi u polufinale Kupa.

Zagreb je poveo u 30. minuti golom Bobana, ali Dinamo je za samo četiri minute preokrenuo rezultat.

Fernandes je u 63. minuti izjednačio, da bi naš reprezentativac Armin Hodžić u 67. minuti sa bijele tačke pogodio za pobjedu Dinama od 1:2.

Hodžiću je ovo bio 14. pogodak u svim takmičenjima ove sezone za Dinamo, a deseti u šampionatu Hrvatske.

Bh. reprezentativac je igrao do 70. minute za Dinamo, dok je naš juniorski reprezentativac Amer Gojak cijeli meč proveo na klupi za rezervne igrače u momčadi Dinama.

Nakon ovog trijumfa, Dinamo je prvoplasirani sa 48 bodova, a Zagreb zauzima posljednje mjesto sa svega devet bodova.