VIDEO \\ Kup Njemačke: Hertha u polufinalu, Ibišević dvostruki strijelac

Novi golovi Vedada Ibiševića za Herthu Fudbaleri Herthe plasirali su se u polufinale Kupa Njemačke nakon što su u četvrtfinalnom duelu u gostima savladali Heidenheim rezultatom 3.2. Domaći su poveli u 10. minuti preko Feicka, ali četiri minute kasnije Hertha je izjednačila golom našeg reprezentativca Vedada Ibiševića. Za potpuni preokret i vodstvo Herthe od 1:2 pobrinuo […]

10.02.2016. 19:40

Nemas ti blage veze jarane! Od kad igra u herthaBSC dao je 6 golova u bundes ligi. Ovo sada je kup njemacke i ponekad je teze igrat protiv nekog iz druge lige

Koga briga
Reply to  BHFPatriota
10.02.2016. 23:48

Nemas ti pojma cuj teze igrati protiv nekog druge lige jesil ti lud

BHFPatriota
11.02.2016. 14:32

Vidi se da ti nemas blage veze ili ne pratis kupove kako treba. Evo uzmi naprimjer godinu, 2014/2015 njemacki kup i klub arminia bielefeld. Tada je bielefeld bio njemacka 3 liga. Oni su jarane tada izbacili iz kupa werder bremen, borussia m'gladbach i herthu. Doguraju do polufinale i tek tada ispanu protiv wolfsburga. Liga je liga jarane a kup ima svoje. Koliko se samo puta desi, da klubovi iz 2 ili 3 lige izbaci klub iz bundes lige. Ne samo u njemackoj nego i u engleskoj itd.