Banjalučki Borac je danas u prijateljskom meču poražen od Crvene zvezde rezultatom 0:2.

Šampion Srbije je poveo u osmoj minuti, a strijelac je bio Mitrović.

Favorizirana Crvena Zvezda je i u nastavku dominirala, a u 70. minuti Lučić postiže gol i potvrđuje trijumf.

Fudbaleri Borca su danas uputili samo jedan šut prema golu Crvene Zvezde.

Za Borac su igrali: Ćetković, Kvržić, Račić, Jokić, Pejović, Predragović, Fićović, Blagaić, Lukić, Cortes i Hrelja.

Priliku sa klupe su dobili Mihajlović, Šušić, Terzić, Pišek, Dojčinović, Čavić, Vuković i Kovačević.

Inače, Borac je prije nekoliko dana u prijateljskom duelu slavio protiv Omarske sa 6:0.

Borac će do kraja priprema odigrati još tri prijateljska duela.

Za četiri dana slijedi utakmica protiv Železničara iz Pančeva, a nakon toga će izabranici Vinka Marinovića igrati protiv Jedinstva Putevi i Radničkog 1923.

Podsjetimo, Borac će u drugom pretkolu kvalifikacija za Konf. ligu igrati sa bečkom Austrijom.