Sarajevo je u prvom pripremnom susretu visokim rezultatom 5:0 savladalo rumunski Petrolul.

Meč se igrao u Slovenije, a Bordo tim počeo je u sastavu: Šahinović, Duraković, Trako, Zeljković, Vrančić, Oliveira, Kyeremeh, Ljukovac, Beganović, Soldo, Avramovski.

Prvo poluvrijeme je Sarajevo riješilo u svoju korist sa 3:0. Dva gola postigao je Oliveira, a jedan Kyeremeh.

U drugom dijeli vidjeli smo dva gola, a pogođali su Ikić i Mustafić sjajno iz slobodnog udarca. U drugom dijelu Sarajevo je promijenilo cijeli tim.

Četvrti gol možete pogledati na video ispod, 60:25 minuta meča, a peti gol je postignut u 78:00.

Sarajevo je trenutno na pripremama u Sloveniji, a naredni susret igrat će 30. juna protiv Shkendije.

U okviru prvog pretkola Konferencijske lige odmjerit će snage sa gruzijskim Torpedom. Prvi meč igra se 13. juna u Gruziji, a revanš je sedam dana kasnije na Koševu.