Roma je još jednom razočarala svoje navijače

U okviru 18. kola italijanske Serije A, Chievo i Roma odigrali su fantastičan meč koji je završen rezultatom 3:3, a naši reprezentativci Edin Džeko i Miralem Pjanić nisu nastupili za Romu zbog suspenzije.

Roma je povela u semoj minuti kada je osamanestogodišnji napadač Sadiq pogodio za 0:1.

Florenzi je u 37. minuti udvostručio prednost Rome, ali minutu prije kraja prvog poluvremena Paloschi je smanjio na 1:2.

Chievo je preko Dainellija u 58. minuti, da bi gosti ponovo došli do prednosti golom Falquea u 71. minuti meča.

Konačnih 3:3 postavio je Pepe četiri minute prije kraja utakmice.

Roma se trenutno nalazi na petoj poziciji sa 33 boda, dok Chievo zauzima 12. mjesto sa 23 boda.

Jajalu 90 minuta igre u porazu Palerma

Palermo je na svom terenu dočekao ekipu Fiorentine i izgubio rezultatom 1:3.

Gosti su do trijumfa došli golovima Iičića u dva navrata te Blaszcykowskog, a jedini strijelac za domaće bio je Gilardino.

Potencijalni bh. reprezentativac Mato Jajalo odigrao je svih 90 minuta za Palermo.

Spomenimo i da Senad Lulić zbog povrede nije nastupio za Lazio koji je odigrao 0:0 u Rimu protiv momčadi Carpija.