Odlične partije u dresu Beverena pruža naš Deni Milošević

Dolaskom u Beveren na posudbu iz Stadarda, mladi bh. reprezentativac Deni Milošević (20) napravio je odličan potez.

Milošević je iz neobjašnjivih razloga bio u drugom planu u ekipi Standarda, a da je posudba u Beveren u septembru ove godine bila korak naprijed u karijeri našeg reprezentativca, pokazali su njegovi sjajni nastupi.

Deni (može igrati na pozciji ofanzivnog veznog te na oba krila) je postigao četiri fantastična gola i upisao jednu asistenciju u 13 utakmica u belgijskom šampionatu.

Pored odlične tehnike, sjajnog šuta, lucidnih pasova i fenomealnog pregleda igre, Denija karakteriše i to što se nerijetko vraća u defanzivu i pomaže svojim saigračima kada protivnik ima loptu u svom posjedu.

Majstorski gol i potez u stilu Zvjezdana Misimovića

U posljednjoj utakmici belgijskog šampionata, Beveren je na svom terenu poražen od Lokerena sa 2:3.

Deni je postigao prelijep gol za 2:0, a u nekoliko navrata je fenomenalnim dodavanjima kreirao stopostotne šanse za svoje saigrače.

Milošević je u 73. minuti imao majstorski ubačaj vanjskim za Ganoa, čiji je udarac otišao preko gola gostiju, da bi pet minuta kasnije u stilu Zvjezdana Misimovića uposlio Ganoa, ali napadač Beverena nije postigao gol.

Pogledajte neke od fantastičnih poteza Denija Miloševića u duelu Beverena i Lokerena!