Sjajan pogodak našeg reprezentativca nije bio dovoljan Ceseni za pozitivan rezultat

Fudbaleri Cesene poraženi su na svom terenu u meču 21. kola druge italijanske lige od Avellina rezultatom 1:2, a jedini gol za domaće postigao je naš reprezentativac Milan Đurić.

Đurić je propustio prethodnih devet utakmica za Cesenu zbog povrede, da bi današnji duel sa Avellinom počeo od prve minute.

Igrala se 13 .minuta kada je Đurić postigao sjajan pogodak iz voleja za vodstvo Cesene od 1:0.

Bh. reprezentativcu je ovo bio treći gol ove sezone.

Ipak, gosti su u 53. minuti preko Bastiena izjednačili, a preokret i pobjedu Avellinu donio je Castaldo desetak minuta kasnije.

Milan Đurić je igrao do 66. minute u momčadi Cesene i pored postignutog gola, zaradio žuti karton u 59. minuti.

Cesena se nakon ovog poraza nalazi na sedmoj poziciji sa 31 bodom, koliko ima i osmoplasirani Avellino.